Statik Web Siteleri

/Statik Web Siteleri
Statik Web Siteleri2016-10-27T13:48:43+00:00

Sabit web sayfaları kurumsal ve özel şahıs web sitelerinde tanıtım amaçlı olarak kullanılır. Web sitesindeki değişiklikler uygun ücretlerle firmamız tarafından yapılır.

Responsive tasarımlar sayesinde statik web siteleriniz artık mobil tarayıcılarla uyumlu olacak. Responsive tasarımlar ile cep telefonlarından ve tabletlerden uyumlu görünüm ile müşterilerinize ulaşabileceksiniz. Mobil uygulamaların ve araçların hız kazandığı şu günlerde responsive tasarıma geçmek için acele edin.

Sosyal medya avantajları: sosyal medya araçları ile müşteri portföyünüzü katlayabilirsiniz. Google seo araçları sosyal medya ile desteklenmektedir. Etkin bir sosyal medya entegrasyonu ile web siteleriniz google aramalarında daha üst sıralarda çıkacaktır. Facebook, twitter, google+, youtube gibi sosyal medya kanallarını etkili şekilde kullanmanız gerektiğini unutmayın.

Sayfa sayısı 10 a kadar olan web siteleri için tavsiye edilir.

Web Sitesi Tasarımı Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:

  1. Web sitesinin modern bir arayüze sahip olması.
  2. Güncel bir kodlama ile hazırlanmaları
  3. Web sitesinin içeriğinin doyurucu olması
  4. İletişim , harita gibi linklerin web sitesine eklenmesi.
  5. Kolay gezilebilir ve gözü yormayan bir tasarım diline sahip olması.
  6. Hızlı açılması ve bilgisayarı yormaması
  7. Genel çözünürlüklere hitap etmesi.
  8. Uzun vadeli teknik destek imkanı.

Ücretsiz Alanadı:

İhtiyacınız olan alan adını sizin adınıza ücretsiz olarak bir yıllığına tescil ediyoruz.  Bu süre zarfında alan adının kullanımı için bir ücret ödemiyorsunuz.

Ücretsiz Hosting:

İhtiyacınız olan hosting hizmetini size ücretsiz olarak bir yıllığına hediye ediyoruz.  Bu süre zarfında hosting kullanımı için bir ücret ödemiyorsunuz.

Özel Tasarım

Şirketimiz dilerseniz sizin için özel bir tasarım yapabilir veya özel bir yazılım hazırlayabilir. Büyük gayrimenkul şirketleri için özel yazılımlar hazırlamaktayız.

Mobil Uyumlu Emlak Sitesi Tasarımı:

Günümüz ihtiyaçlarına uygun olarak web siteleri mobil tarayıcılarla uyumlu responsive alt yapıya sahip olarak çalışmaktadır.

Google Arama Motoru optimizasyonu – Seo:

Web siteniz google standartlarına uygun şekilde dizayn edilmektedir.

Detaylı Bilgiyi Buradan Alabilirsiniz.

Sınırsız Destek:

Uzman Teknik Personelimizden Sınırsız Destek Alabilirsiniz.

Google’da İlk Sayfa:

Başarılı google alt yapımız sayesinde web sitenize gireceğiniz içeriklerle ve sosyal medya araçlarının kullanımıyla sizde web sitenizi arama motoru sonuçları arasında ilk sayfaya çıkartabilirsiniz.