Rakiplerinizin üstünde mi yer almak istiyorsunuz. Onlar aramalarda daima ilk sayfada yer alıyor siz ise arama sonuçlarında nerede çıktığınızı dahi bilmiyormusunuz. Lütfen bizimle irtibata geçin. SEO nedir, arama motoru optimizasyonu nedir, hangi temeller üzerine kuruludur, size nasıl yardımcı olabiliriz bu gibi sorularınızın cevapları bizde. Eğer SEO ön çalışmasının yada SEO çalışmasının size ne kadara malolacağını öğrenmek istiyorsanız lütfen seo talep formumuzu doldurunuz.

Web sitenizi google ve diğer tüm arama motorlarının alt yapılarına uyumlu şekilde yapmaktayız. Yaptığımız web siteleri düşük rekabet olan durumlarda arama motorlarında reklam masrafı yapmanıza gerek kalmadan ilk sayfada uzun yıllar kalmaktadır. Site alt yapısını hazırlarken ilerde arama motorlarından banlanmamasını sağlayacak sağlam temeller üzerine kurulum yapılmaktadır.

Anahtar kelimelerin belirlenmesi en önemli aşamadır. Daha sonrasında bu anahtar kelimelerin gerekli yerlere uygulanması gelir. title, description, keyword, Tagları en uygun şekilde düzenlendikden sonra h1, h2, h3 tagları ve alt, title etiketleri düzenlenir. Bunlar web sitenize dinamik olarak yerleştirilerek google için statik site değil dinamik bir site olduğunu belirterek içerik sitesi imajı oluştururuz. Bunların dışında sayfa adresleri için rewriteurl metodu kullanılarak url, title ve h1 etiketi kombinasyonu sağlanır. Bunun dışında bir çok kriter vardır. İlk etapda anahtar kelimelerinizi belirleyerek işe başlarız daha sonrasında arama motorlarında bu kelimelerin aranma şekillerine bakarak uygun seo stratejileri geliştiririz.

SEO’yu daha detaylı anlatabilmek  için bazı temel kavramların bilinmesine ihtiyaç vardır.

Temel Google Optimizasyon paketimiz şunları içermektedir.

  • Site içi seo, title, keywords, description ve h taglarının optimize edilmiş şekilde kullanımı.
  • Arama motorlarıne ve google dizin servislerine kayıtlarının yapılması.
  • Site navigasyonunun google alt yapısına uygun şekilde hazırlanması

Dış Bağlantılar: