İŞİNİN HAKKINI VEREN EKİP

Yön Bilişim Ankara’da Türkiye’nin en önemli Markalarına hizmet veren bir reklam ajansıdır. 1998 Yılından beri Medya ve Reklam sektöründeki tecrübemizi kendi işimizi açarak devam ettirmeye karar verdik bu gayeyle 2008 yılında Yön Bilişimi kurduk. İşinin uzmanı, güler yüzlü ekibimiz sayesinde müşterilerimiz daima hoş bir muhabbet ortamında işlerinin tamamlanmasını ilgiyle izlediler. Geçen yıllar içerisinde özveriyle çalışarak müşterilerimize ve işlerimize değer katma gayesi içerisinde olduk. Onlar büyüdükçe sevindik, onlar üzüldüğünde bizde üzüldük.

Geride bıraktığımız on sene içerisinde 800’ün üzerinde iş yaptık. Bu 800’ün içerisinde devlet kurumları, özel şirketler, bir çok vakıf  ve derneği, kişileri sığdırdık. Geniş hizmet yelpazemiz sayesinde tüm müşterilerimize bir çok alanda destek olduk olmaya da devam ediyoruz. Müşterilerimizin bizi tercih etme nedenlerinin başında güvenilir olmamız olduğu aşikardır. Zira sektörde en önemli ihtiyacınız  “Creatif Reklam Önerileri” ve “Güven” dir!

Sizin için neler yapıyoruz kısaca bir özet geçelim istiyorum, Markalaşma sürecinizi oluşturuyoruz, Kurumsal Kimliğinizi hazırlıyoruz, Web sitenizi yapıyoruz, Dijital Medya platformlarında reklamlarınızı takip ediyoruz, Tanıtım filmlerinizi çekiyoruz, Basılı yayınlarınızı hazırlıyoruz.

Tüm bunlardan sonra sizi sıcak bir çayımızı içmeye davet ediyoruz.