KURUMSAL LOGO TASARIMI
KURUMSAL KİMLİK + WEB SİTESİ + TANITIM FİLMİ + GOOGLE VE SOSYAL MEDYA REKLAMLARI
1000+ MUTLU MÜŞTERİ ;)

YARATICI FİKİRLER

ETKİLEYİCİ
TASARIMLAR

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

UYGUN FİYATLAR

HIZLI SONUÇ

Logo Tasarım Paketlerimiz ve Kurumsal Kimlik Çalışmaları Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen Arayınız:

0312 473 36 30

Logo Tasarımı Kurumsal Kimlik Çalışmanızın En Önemli Unsurudur. Dilerseniz Logonuza Uygun Kurumsal Kimlik ve Web Sitesi Çalışmanızı Çok uygun Fiyatlarla Yapabiliriz.

GÜNCEDEN BAŞLIKLAR

Paket Adı KİŞİSEL KOBİ KURUMSAL
Tasarım Sayısı  1 Adet  3 Adet 5  Adet
Revizyon Sayısı  1 Revizyon  2 Revizyon  2 Revizyon
Format PNG  PDF + PNG   PDF + PNG
Hediye Kartvizit  – 1 Tasarım
500 Adet
 2 Tasarım
500 Adet x 2
İş Süresi (İş Günü) 3 5 7
Ödeme  Peşin   Peşin   Peşin
 Ücret 300 TL 600 TL 1000 TL

LOGO / KURUMSAL KİMLİK TALEP FORMU

  Bana Bir Logo Lazım ;)

     Bir şirket kurmaya karar verdiniz ve çalışmalara başladınız. Muhasebe evrak işlemleri derken sıra geldi fatura basılmasına ve işte o anda farkettiniz fatura bastırabilmeniz için ilk ihtiyacınız olan şey bir logo. Bir logo lazım peki tamam ama kime yaptıracaksınız bu logoyu. Sağdan soldan fiyat araştırmaya başladınız ve freelancerlar veya kurumsal iş yapan şirketlerin fiyatları arasında ne kadar büyük farklılıklar olduğunu gördünüz. Oturup düşünmeye başladınız. Freelancer ucuz tamam ama yarın logoda bir sıkıntı çıksa veya farklı tasarımlara ihtiyaç duysanız bu kişiye ulaşabilecek misiniz yada kurumsal kimliğinizi yeterinde yansıtan tasarımları yapabilecek mi? Kurumsal firmalara bakıyorsunuz fiyatlar almış başını gitmiş binlerce dolarlardan bahsediyorlar. Böyle kara kara düşünürken YÖN BİLİŞİM ile karşılaştınız. Yön Bilişim olarak müşterilerimize uygun fiyatlı logo tasarım paketleri hazırladık. Hem uygun fiyatlı hemde yaptıracağınız işin arkasında kurumsal bir firma olsun istiyorsanız Yön Bilişim tam sizin aradığınız yer.

  Peki ya tasarım süreci nasıl işliyor. İlk önce bir paket seçmeniz gerekiyor. Paketinizi seçtikden sonra şirket adınız, iştigal alanınız gibi bilgileri bize veriyorsunuz. Sonrasında seçtiğiniz paketin iş süresine göre logo tasarımınızı hazırlayıp size teslim ediyoruz.

  Yön Bilişim Ankara Logo Tasarım Uzmanı

    Yön Bilişim olarak 800’ün üzerinde müşterimize Logo, Kurumsal Kimlik ve Web Tasarım hizmeti verdik. Tüm müşterilerimiz ile tatlı bir muhabbet içerisinde işlerini hazırladık. Hem işimizi yapalım hemde bir bardak sıcak çayınızı içeyim diyorsanız doğru adrestesiniz.

  kurumsal kimlik

  Yön Bilişim Ankara Kurumsal Kimlik Uzmanı

    Logonuzu hazırladık peki ya kartvizit, antetli kağıt, zarf, cepli dosya , fatura, web sitesi gibi kurumsal kimliğinizin diğer parçaları ne olacak. Unutmayın matbaaların işi baskı yapmak ajansların işi tasarım yapmaktır. En güzeli her işi uzmanının yapmasıdır. Bir ajansın matbaa gibi baskı yapmaya çalışması ne kadar saçma ise bir matbaanın web sitesi yapması veya tasarım işlerine girişmeside o kadar mantıksızdır. Siz en iyisi işi uzmanına yaptırın ;) Her konuda en ince detaylara dikkat ettiğimiz gibi tasarım konusunda da tüm detayları ve incelikleri düşünerek size , işinize en yakışan kurumsal kimliği hazırlayacağımıza emin olabilirsiniz.